Unipharma | Domovská stránka

Voľné pracovné miesta

Lekár

Miesto práce: uniKLINIKA, Nábrežná ulica 5, Prievidza
Ponúkaný plat (brutto): platové podmienky budú spresnené na pracovnom pohovore
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti v príslušnom odbore v zmysle platnej legislatívy

Iné výhody
  • práca v modernom medicínsko-diagnostickom centre
  • zaujímavé platové ohodnotenie
  • dynamický pracovný kolektív
  • bohatý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor: kvalifikačná atestácia v odbore všeobecné lekárstvo, internista, gynekológ, kardiológ, oftalmológ

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz B

Požadovaná prax

Pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • znalosť nemocničného informačného systému
  • vysoká zodpovednosť, spoľahlivosť
  • dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie
  • lojalita
  • aktívny a pozitívny prístup k práci
  • proklientská orientácia

Obchodník - špecialista nákupu

Miesto práce: Bojnice, Opatovská cesta 4, Trenčiansky kraj
Ponúkaný plat (brutto): dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

  • Hlavná činnosť – nákup obchodného tovaru a udržiavanie optimálnych zásob obchodného tovaru,
  • Vedenie obchodných rokovaní s dodávateľmi obchodného tovaru,
  • Akvizície nových dodávateľov,
  • Výber položiek pre rozšírenie sortimentného portfólia,
  • Realizácia nákupných objednávok, optimalizácia zásob tovaru na všetkých strediskách,
  • Spolupráca pri tvorbe návrhov marketingovej podpory predaja produktov,
  • Vedenie agendy konsignačných skladov,
  • Príprava reportov.

Iné výhody
  • stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti
  • sociálny program
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
  • motivujúce mzdové ohodnotenie

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa

Zameranie, odbor: ekonomické (obchod alebo marketing), zdravotnícke

  • prax min 2 roky – výhodou:
  • v zdravotníckom zariadení pri nákupe alebo predaji zdravotníckych pomôcok,
  • na akejkoľvek pozícii v slovenskom farmaceutickom trhu,
  • v pozícii riadiaceho zamestnanca
  • logické uvažovanie, samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, komunikatívnosť, tímová práca

Farmaceut / farmaceutický laborant

Možnosť uplatnenia v prac. pozíciách
  • odborný zástupca
  • obchodný reprezentant
  • referent nákupu a predaja

Miesto práce:Bojnice, Opatovská cesta 4, Bratislava, Budatínska 18, Prešov, Šafárikova 2/A
Ponúkaný plat (brutto):nadštandardná motivačná mzda podľa dosahovaných výsledkov
Termín nástupu:dohodou
Druh pracovného pomeru:plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • telefonická komunikácia s klientom
  • realizácia objednávok
  • vytváranie vzťahov s klientom

Iné výhody
  • zaujímavá, individuálna práca v dynamickom a úspešnom kolektíve
  • odborné zaškolenie na vysokej úrovni
  • pravidelné doškoľovanie a tréning, odborný rast
  • služobný telefón

Zameranie, odbor: zdravotnícke, farmácia, všeobecná sestra

  • Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz B

Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

  • prax je výhodou
  • vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
  • dobrý slovný prejav
  • príjemné vystupovanie, pozitívne naladenie
  • pripravenosť pracovať s vysokým pracovným nasadením
  • samostatnosť, kreativita, sebaistota, ústretovosť, asertivita

Informácie o výberovom konaní
Písomnú žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesným životopisom zasielajte na adresu sídla spoločnosti UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická a. s. alebo na email adresu zamestnanie@unipharma.sk (do predmetu správy prosím uveďte názov pozície).

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené, vyhradzujeme si však právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení:

"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v žiadosti o zamestnanie, životopise a iných poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli spracúvané, kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou UNIPHARMA - 1. slovenská akciová spoločnosť za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie do času, kým sa neuvoľní alebo bude vytvorená pracovná pozícia zodpovedajúca mojim požiadavkám a kvalifikácií, najdlhšie do dvoch rokov odo dňa poskytnutia súhlasu na spracovanie mojich osobných údajov. Súhlas so spracovaním osobných údajov platí do doby jeho písomného odvolania, najdlhšie do dvoch rokov odo dňa jeho poskytnutia. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

V prípade, ak nám súhlas so spracovaním vašich osobných údajov nebude doručený spolu s vašim životopisom a nebudete vybraný ako úspešný uchádzač výberového konania, vaše osobné údaje budú zlikvidované.

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Rubriky

Kategórie s najviac príspevkami
Momentálne nie je dostupná žiadna anketa.